Ironizon Maliqi: Krejt patëm mendu që për veriun mungon veç vullneti dhe dija

Aktuale

Ironizon Maliqi: Krejt patëm mendu që për veriun mungon veç vullneti dhe dija

Më: 6 dhjetor 2022 Në ora: 23:41
Agon Maliqi

Njohësi i çështjeve politike Agon Maliqi ka komentuar situatën e fundit në Veri, ku ka thënë se kemi menduar se për tu integruar Veriu ka munguar vullneti edhe dija.

Tutje ai ka thënë se kjo punë në realitet është më e komplikuar edhe për një lider gjenial.

Ky është postimi i Maliqit:

Krejt na tu mendu që për me e integru veriun edhe me i siguru njohjet ka pas mungu veç vullnet edhe dije. Kujt ia kish marrë mendja që në realitet kjo punë ish pak ma e komplikume edhe për një lider gjenial.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat