Tomë Gashi: Me Albinin s’ka Asociacion, kurrën e kurrës

Aktuale

Tomë Gashi: Me Albinin s’ka Asociacion, kurrën e kurrës

Më: 26 janar 2023 Në ora: 17:22
Tomë Gashi

Avokati Tomë Gashi ka shkruar një status, se nën udhëheqjen e Kurtit nuk do të ndodhë kurrë Asociacionit, të cilin Gashi i referohet si Asociacioni i Serbisë.

Madje ai e ka barazuar Asociacionit e komunave me shumicë serbe me “Republikën serbe në Bosnje”.

Postimi:

Me Albinin Kurrë !

Asociacioni i Serbis në Kosovë

Asociacioni = Republika Serbe si ne Bosnje

Me Albinin Never Ever !

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat