Tahiri ka një pyetje për Kurtin: Si do ta shpjegojë në Tiranë bashkimin kombëtar dhe vetëmenaxhimin?

Aktuale

Tahiri ka një pyetje për Kurtin: Si do ta shpjegojë në Tiranë bashkimin kombëtar dhe vetëmenaxhimin?

Më: 26 mars 2023 Në ora: 17:51
Edita Tahiri

Ish-kryenegociatorja, Edita Tahiri, ka pasur një koment lidhur me vizitën e kryeministrit Kurti në Tiranë.

Ajo ia ka rikujtuar Kurtit deklaratat për bashkimin kombëtar, dhe situatën aktuale me vetëmenaxhimin.

Postimi i plotë

Me 'bashkimin kombëtar' për të ardhur në pushtet; me 'vetmenaxhimin e pakicës serbe' për të mbetur në pushtet - A thua si do ta shpjegoj këtë Kurti sot në Tiranë para shqiptarëve!

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat