A do të kandidojë sërish Izmir Zeqiri për kryetar të Zubin Potokut?

Aktuale

A do të kandidojë sërish Izmir Zeqiri për kryetar të Zubin Potokut?

Më: 16 gusht 2023 Në ora: 19:27
Izmir Zeqiri

Kryetari i Zubin Potokut, Izmir Zeqiri ka treguar nëse ai do të kandidojë përsëri për kryetar të kësaj komune.

Sipas tij, ata si Parti Demokratike do të marrin gjithmonë pjesë në zgjedhje të nivelit lokal dhe në atë qëndror.

“Unë nuk mendoj se do të jem në garë.

Por egziston mundësia sepse si Parti Demokratike kemi marrë pjesë në zgjedhje, edhe kësaj here, dhe kurdo herë do të marrim pjesë si Parti Demokratike, nuk është e rëndësishme të jem unë apo ai tjetri sepse ulemi dhe i bisedojmë këto cështje mrena partive dhe në garë jemi qoftë nivelin lokal qoftë nivelin qëndror”, tha ai.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat