E dhimbshme: Motra e Liridona Ademajt publikon një pjesë nga biseda me të ndjerën, kështu shprehej ajo për gratë e shtypura

Aktuale

E dhimbshme: Motra e Liridona Ademajt publikon një pjesë nga biseda me të ndjerën, kështu shprehej ajo për gratë e shtypura

Më: 3 dhjetor 2023 Në ora: 21:49
Liridona Ademaj

Motra e të ndjerës Liridona Ademaj, vrasja e së cilës shokoi vendin, pasi bashkëshorti i saj, Naim Murseli, pranoi se kishte paguar në vrasjen e saj, tri ditë më parë në Prishtinë.

Madje, u raportua se Murseli kishte paguar 30 mijë euro për vrasjen e gruas së tij, gjithashtu u raportua se i njëjti 15 mijë euro i kishte dhënë para se të kryhej vrasja, dhe 15 mijë të tjera më pas.

Së fundi, motra e Liridonës, ka publikuar një pjesë të bisedës së kaluar me të, në të cilën Liridona shpreh mbështetjen e saj për gratë dhe dhimbjen në të njëjtën kohë për gratë e trajtuara në mënyrë të padrejtë.

Image
Foto nga publikimi i motrës së Liridonës

Vdekja e Liridona Ademajt ka pikëlluar shumë familjen, kolegët dhe mbarë opinionin publik.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat