“Shumë çakej t’u kanë vërsulë”, vëllai i Rexhep Selimit del me reagim

Aktuale

“Shumë çakej t’u kanë vërsulë”, vëllai i Rexhep Selimit del me reagim

Më: 21 shkurt 2024 Në ora: 10:56
Rexhep dhe Ramadan Selimi

Vëllai i Rexhep Selimit, Ramadani ka publikuar një foto me vëllaun e tij që vazhdon të mbahet në Hagë.

Bashkë me foton ai ka publikuar edhe një reagim.

“Mbahu vëlla se shumë ,,çakoj” shqipëfolës t’u kan vërsulë, por ti mbetësh ,,Luan” si gjithëmonë", shkruan Ramadan Selimi në reagim.

Së fundmi u raportua se njëri prej ekipit të avokatëve është larguar nga mbrojtja, bashkëshortja e tij sqaroi se avokati u largua për arsye shëndetësore.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat