Osmani takon Ramën: Diskutime e koordinim në të mirë të Kosovës e të Shqipërisë

Aktuale

Osmani takon Ramën: Diskutime e koordinim në të mirë të Kosovës e të Shqipërisë

Më: 28 shkurt 2024 Në ora: 20:14
Vjosa Osmani dhe Edi Rama

Pas samitit për Ukrainën që u mbajt të mërkurën në Tiranë, presidentja  e Kosovës, Vjosa Osmani është takuar me kryeministrin shqiptar, Edi Rama.

Ajo përmes rrjetin social ‘Facebook’ ka treguar se në takim është biseduar për koordinimin mes Kosovës dhe Shqipërisë.

“Sot në Tiranë në takim me Kryeministrin Rama.

Diskutime e koordinim në të mirë të Kosovës e të Shqipërisë!”, ka shkruar Osmani.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat