Reagon zotëria i parë, Presidentja Osmani me heroinat i bën autogol Serbisë

Aktuale

Reagon zotëria i parë, Presidentja Osmani me heroinat i bën autogol Serbisë

Nga: H.O. Më: 22 prill 2024 Në ora: 22:04
Pamje nga New York-u

Prindon Sadriu, bashkëshorti i Presidentes Vjosa Osmani ka komentuar seancën e mbajtur sot në Këshillin e Sigurimit të Kombeve të Bashkuara.

Ai ka thënë se ‘Zëri i Kosovës dhe i heroinave tona kumboi fuqishëm para botës në forumin më të lartë botëror’.

Postimi i plotë:

Një autogol i përmasave historike i pësuar nga serbia. Zëri i Kosovës dhe i heroinave tona kumboi fuqishëm para botës në forumin më të lartë botëror, Këshillin e Sigurimit të Kombeve të Bashkuara.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat