Jakup Krasniqi vizitohet nga mbesa e tij: Ka qajt e ka qesh në krahët e gjyshit

Aktuale

Jakup Krasniqi vizitohet nga mbesa e tij: Ka qajt e ka qesh në krahët e gjyshit

Më: 25 maj 2024 Në ora: 19:11
Jakup Krasniqi

Ish-kryetari i Kuvendit të Kosovës, Jakup Krasniqi është takuar sot përherë të parë me mbesën e tij, Toska.

Kështu ka bërë të ditur vajza e Krasniqit, Gresa, e cila ka thënë se ajo ka qajt, ka qesh e ka flejt në krahët e gjyshit.

Postimi

Sot Babin e ka vizitu mbesa e tij e parë, Toska jonë e bukur, vajza e Altinit dhe Elizabetes! Ka qajt, ka qesh e ka flejt në krahet e gjyshit. Sot Babi zemren e ka të mbushur me dashni!”, ka thënë ajo.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat