Një qytetar me dy akullore në dorë ia zë rrugën, shihni reagimin e presidentes Osmani

Aktuale

Një qytetar me dy akullore në dorë ia zë rrugën, shihni reagimin e presidentes Osmani

Më: 11 qershor 2024 Në ora: 09:13
Pasi qytetari ndaloi, presidentja tregohet modeste dhe i jep përparësi.

Presidentja Vjosa Osmani ishte nisur për të manifestuar 146-vjetorin e Lidhjes Shqiptare të Prizrenit. Pasi ajo zbret nga makina, papritur një qytetar tenton të kalojë rrugën duke mos e vënë re presidenten Osmani.

Qytetari që kishte në duar dy akullore ndalohet fizikisht nga truporja i presidentes Osmani.

Pasi qytetari ndaloi, presidentja tregohet modeste dhe i jep përparësi.

Pavarësisht kësaj, ai nuk kalon para presidentes.

I gjithë momenti është incizuar.

@rtvbesa

Presidetja 🇽🇰 Osmani “modeste” i jep përparësi qytetarit i cili nuk e vërejti ardhjen e saj në LSHP/ Urno, urno …!

♬ orijinal ses - Televizioni Besa
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat