Haradinaj pret në takim presidentin e Shqipërisë, Bajram Begaj

Aktuale

Haradinaj pret në takim presidentin e Shqipërisë, Bajram Begaj

Më: 12 qershor 2024 Në ora: 14:52
Kreu i AAK-së Ramush Haradinaj dhe Presidenti i Shqipërisë, Bajram Begaj

Me rastin e Ditës së Çlirimit të Kosovës, presidenti i Republikës së Shqipërisë, Bajram Begaj, ka vizituar Grupin Parlamentar të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës.

Kështu ka bërë të ditur përmes një postimi në Facebook, kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj.

“Sot në Ditën e Çlirimit të Kosovës, na nderoi me vizitë Presidenti i Shqipërisë, Bajram Begaj. Gëzuar Dita e Çlirimit shqiptarë kudo që jeni!

Faleminderit President Begaj. Faleminderit Shqipëri”, ka shkruar Haradinaj..

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat