Sveçla: Uroj që kjo ditë e shenjtë të ju sjellë paqe, lumturi dhe begati tek ju dhe familjet e juaja

Aktuale

Sveçla: Uroj që kjo ditë e shenjtë të ju sjellë paqe, lumturi dhe begati tek ju dhe familjet e juaja

Nga: A.SH Më: 16 qershor 2024 Në ora: 08:48
Xhelal Sveçla

Sot myslimanët po festojnë Kurban Bajramin.

Ministri Xhelal Sveçla ka uruar këtë festë, duke uruar që kjo ditë e shenjtë të sjellë paqe, lumturi dhe begati te të gjithë msylimanët.

Postimi i plotë:

Me fat Kurban Bajrami të gjithë besimtarëve myslimanë!

Uroj që kjo ditë e shenjtë të ju sjellë paqe, lumturi dhe begati tek ju dhe familjet e juaja. Qoftë zemra juaj e mbushur me dashuri, mirësi dhe lumturi!

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat