Mula: Lum ata që vendosin me dal në natyrë 

Alpinizem

Mula: Lum ata që vendosin me dal në natyrë 

Nga: K.G. Më: 24 shkurt 2021 Në ora: 14:26
Mula: Lum ata që vendosin me dal në natyrë 

Alpinistja e mirënjohur, Arineta Mula, ka deklaruar se ata që ia mësyjnë ngjitjes në Jezerc, gjithsesi duhet të janë të pajisur mirë.

“Lum ata që vendosin me dal në natyrë në vikend! 

I kemi dy evente këtë të diele: një më të lehtë të Stanet e Restelicës dhe eventi tjetër ku kërkohet pajisje të duhura për ngjitje në Jezerce!”, ka shkruar Mula.

Me padurim po e presim fundjavën dhe ta sprovojnë veten në ngjitje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat