Lokja shqiptare 93-vjeç, shërohet nga koronavirusi në Amerikë

Amerika

Lokja shqiptare 93-vjeç, shërohet nga koronavirusi në Amerikë

Më: 1 janar 2021 Në ora: 20:29
Nana Elfije

Ish presidenti i Feronikelit, Avdi Krasniqi që tani jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ka njoftuar se nëna e tij Elfija 93 vjeçe është shëruar nga koronavirusi.

Sipas Krasniqit, ajo është e përkushtuar pas atdheut dhe çdo ditë lexon lajmet se çfarë ndodhë në Kosovë.

“Nana Elfije e kalojë koronavirusin pa pas nevojë për ndihmen e mjekut, tani është 93 vjeçare, ajo po i ndëgjon lajmet në Kosovë, në Iphone 12 pro max.

Ajo e ka në qef muziken popullore!!!”, ka shkruar Krasniqi në Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat