Faton Bislimi ftohet në ngjarjen kryesore vjetore kongresionale në Washington, DC

Amerika

Faton Bislimi ftohet në ngjarjen kryesore vjetore kongresionale në Washington, DC

Nga: M.L. Më: 12 shtator 2021 Në ora: 23:18
Faton Bislimi

Dr. Faton Bislimi, ish-deputet i Kuvendit të Kosovës nga LDK, dhe anëtar ekzekutiv i Bordit të Ligës Qytetare Shqiptaro-Amerikane,  është ftuar të marrë pjesë në ngjarjen kryesore vjetore kongresionale në Washington, DC, ku do nderohen senatorë e kongresistë nga partia republikane e ajo demokratike.

Këtë e ka bërë të njohur vet Bislimi në një postim në Facebook.

Ja dhe postimi i tij i plotë:

 

Ftesa për pjesëmarrje në ngjarjen më të rëndësishme vjetore kongresionale "Statesmanship Awards Celebration" në...

Posted by Faton Bislimi on Sunday, September 12, 2021

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat