“Është në duart e djallit”, policja shqiptare në SHBA zbulon detajet e frikshme nga vrasja e 32-vjeçares në sy të vajzës

Amerika

“Është në duart e djallit”, policja shqiptare në SHBA zbulon detajet e frikshme nga vrasja e 32-vjeçares në sy të vajzës

Më: 31 janar 2024 Në ora: 08:30
Suela Saliaj dhe Renato Muhaj

Erida Caudili, tha se ende nuk është zbuluar motivi se përse Renato Muhaj vrau ish-gruan e tij Suela Saliajn.

Ajo tha se ata kishin dy vite që ishin ndarë dhe ndaj nuk dihet se për çfarë arsye ai e vrau gruan ditën e djeshme.

Ekzekutoi bashkëshorten në sy të fëmijës dhe më pas rrëmbeu vajzën e mitur, policja në SHBA parashikon 'fatin' e Renato Muhajt: Shqiptari mund të dënohet me vdekje

Sipas mediave në SHBA, ai ka thënë se vajza e tij ishte në duart e djallit, duke iu referuar ish-gruas.

“Kur vjen puna për gjërat shëndetësore, ato janë shumë të mbrojtura dhe nuk dalin për publikun”, tha ish policja, ndërsa theksoi se për krimet në familje në SHBA masat janë të menjëhershme.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat