Tirron Mamusha: “Bota sot”, gjithmonë afër sportistëve

Atletika

Tirron Mamusha: “Bota sot”, gjithmonë afër sportistëve

Më: 26 qershor 2022 Në ora: 21:11
Tirron Mamusha: “Bota sot”, gjithmonë afër sportistëve

Atleti nga Gjakova, Tirron Mamusha, tha se “Bota sot” gjithmonë është përkrahëse e mbretëreshës së sporteve.

Mamusha uron 27 vjetorin e gazetës kombëtare “Bota sot”.  

“Urime 27 vjetorin e "Bota Sot" edhe shumë faleminderit prej mediumit, gazetarit Kemajl Goca, gjithmonë afër sportistëve. 

Uroj suksese të mëdha dhe më shumë se një shekull”, uron Mamusha.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat