Sportisti shqiptar habit me deklaratën: Gruaja ime e ndjerë më shikon përditë, dje më foli

Atletika

Sportisti shqiptar habit me deklaratën: Gruaja ime e ndjerë më shikon përditë, dje më foli

Më: 9 mars 2023 Në ora: 11:11
Sotir Qiriaqi

Vrapuesi Sotir Qiriaqi ka habitur me deklaratën e tij për bashkëshorten e ndjerë.

Aii tha mes lotësh se bashkëshortja e shikon çdo ditë dhe madje i flet kur e viziton në varreza.

“Ajo më shikon përditë, edhe dje që isha aty në varreza, ajo foli.

Lotët e mi, trishtimi im, unë nuk jam aktor.

Jam përfaqësues i brezit të tretë në Shqipëri.

Ne i lutemi Zotit për të mirë, por ne nuk mund të bëjmë falsitet, ne duhet të respektojmë, i ka bërë të gjitha kodat e mia personale.

Unë vrapoj për Lorn”, theksoi ai.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat