McGregor me lëndim të rëndë në këmbë, largohet nga stadiumi me patericë

Boksi

McGregor me lëndim të rëndë në këmbë, largohet nga stadiumi me patericë

Më: 24 janar 2021 Në ora: 08:42
Pamje nga videoja

McGregor ka pësuar humbje me nokaut nga luftëtari, Dustin Poirier në meçin e mbajtur sot në kuadër të UFC 257.

Ai u rikthye me humbje pas pensionimit, ku për një moment nuk arriti t’i bënte ballë goditjeve të Poirier dhe u përplas në tokë.

Pas këtij meçi, holandezi u detyrua ta lëshonte stadiumin me patericë, pasi kishte probleme serioze me këmbën e tij.

Ndryshe, Khabib Nurmagomedov është tallur me Conor McGregor pasi Irlandezi u nokautua nga Dustin Poirier.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat