Ja sa peshon Zefi e sa Dananoviq 

Boksi

Ja sa peshon Zefi e sa Dananoviq 

Nga: K.G. Më: 26 shkurt 2021 Në ora: 20:15
Ja sa peshon Zefi e sa Dananoviq 

Menaxheri i boksit, Muharrem Gjocaj, ish boksieri i mirënjohur i gjeneratës së artë të Prishtinës, konfirmon matjen e boksierit Edmomd Zefi. 

“Matja zyrtare e Edmond Zefit dhe kundërshtarit të tij përfundoj me sukses edhe pse kundërshtari i Edmondit të cilin e njoftuam që do të jetë në ring  u tërhoq dite më parë, ne vazhduam me punën dhe zëvendësuam kundërshtarin për Edmondin.

Në matje Edmond Zefi peshonte 67 kg, ndërsa kundërshtari i tij Jasmin Dananoviq 68 kg.

Ne i urojmë Edmondit suksese dhe presim një fitore të radhës”, ka thënë Gjocaj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat