Meçi i gjigantëve të boksit zhvillohet sonte, Chisora përballë Parker

Boksi

Meçi i gjigantëve të boksit zhvillohet sonte, Chisora përballë Parker

Më: 1 maj 2021 Në ora: 11:58
Chisora përballë Parker

Sonte gjatë orëve të mbrëmjes do ta kemi meçin e madh në boks ndërmjet Chisora dhe Parker.

Kështu, ata para meçit kanë kryer peshimet zyrtare, ku pritet të jetë një luftë e madhe.

Dueli sipas kohës tonë lokale, pritet të fillojë sonte në ora 19:00.

Ky meç i takon peshave të rënda në boks.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat