Vrau të dashurën shtatzënë duke e hedhur nga ura, boksieri vendos të...

Boksi

Vrau të dashurën shtatzënë duke e hedhur nga ura, boksieri vendos të...

Më: 3 maj 2021 Në ora: 09:11
Felix Verdejo

Është vetëdorëzuar në polici boksieri portorikan Felix Verdejo.

Ai u dorëzuar disa orë pasi autoritetet identifikuan trupin e pajetë të një vajzë që ishte e dashura e tij shtatzënë.

Trupi i Keishla Rodriguez u gjet në një lagunë, disa ditë pasi ishte shpallur e shpallur nga familjarët e saj.

Boksieri dyshohet se e kishte dhunuar rëndë dhe më pas e kishte hedhur nga një urë me një peshë të lidhur te këmbët.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat