Mayweather i gatshëm për t’i ofruar rimeç Connor McGregorit

Boksi

Mayweather i gatshëm për t’i ofruar rimeç Connor McGregorit

Më: 3 qershor 2021 Në ora: 23:49
Mayweather i gatshëm për t’i ofruar rimeç Connor McGregorit

Connor McGregor dhe Floyd Mayweather mund të ndeshen përsëri.

Mayweather i cili ka 50 ndeshje pa ansjë humbje do të ndeshet me sensacionin e Youtube, Logan Paul.

Megjithatë, ai po konsideron t’i ofrojë rimeç irlandezit, Connor McGregor pas luftës ndaj Paul.

Këtë e konfirmoi Leonard Ellerbe, Drejtor ekzekutiv i “Mayweather Promotions”, ku deklaroi se 44-vjeçari do të ishte i etur për një rimeç me yllin e UFC-së.

“Unë do të doja t’i thoja Connor McGregorit, nëse është duke na dëgjuar, edhe ti mund të luftosh me të, edhe ti mund ta bësh!”, deklaroi Ellerbe duke aluduar në një rimeç ndërmjet dyshes.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat