Boks i mirë në Mitrovicë, Manxholli më i miri

Boksi

Boks i mirë në Mitrovicë, Manxholli më i miri

Më: 13 qershor 2021 Në ora: 12:47
Boks i mirë në Mitrovicë, Manxholli më i miri

U zhvilluan 25 meçe dhe u tregua boks i mirë.

Në fund juria shpalli dhe boksierët më të mirë të turneut.

Boksieri më i mirë: Imer Manxholli nga KB Trepça.

Boksieri tekniku më i mirë: Sali Islami nga KB Drenasi.

Çifti më luftarak: Bajram Zymi nga KB Prishtina - Albin Braha nga KB Trepça.

Boksierja më perspektiv: Suela Canolli nga KB Dardanët.

Shpresat e boksit: Riza Zeqiri nga KB Trepça dhe Alban Qenani nga KB Kukësi. Gjyqtarë që ndanë drejtësinë Latif Demolli, Agim Tahiraj, Fadil Bekteshi, Rasim Rrustemi, Lum Agushi, Filip Nue dhe delegatë Sylejman Voca e Nadir Shllaku.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat