Donjeta u çuditë me trajnerin: Mendova se po bënë shaka!

Boksi

Donjeta u çuditë me trajnerin: Mendova se po bënë shaka!

Më: 18 qershor 2021 Në ora: 13:25
Donjeta u çuditë me trajnerin: Mendova se po bënë shaka!

Boksierja e Kombëtares së Kosovës, Donjeta Sadiku, po përgatitet për Lojërat Olimpike – “Tokyo 2020”.

Donjeta për një moment u çuditë kur i tregojnë se do të jesh pjesëmarrëse në Lojërat Olimpike.   

“Kur më lajmëroi trajneri për ftesën, mendova se po bënë shaka", - boksierja Donjeta Sadiku për faqen e KOK-ut, pas marrjes së ftesës nga komisioni Tre-Palësh për pjesëmarrje në Lojërat Olimpike #Tokyo2020. 

Ajo tani është edhe më e motivuar dhe synon të jetën në formën më të mirë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat