Vajzat boksiere nisin përgatitjet në Brezovicë

Boksi

Vajzat boksiere nisin përgatitjet në Brezovicë

Më: 30 gusht 2021 Në ora: 14:48
Vajzat boksiere

Nga sot edhe vajzat boksiere të Kosovës udhëtuan në përgatitje të përbashkëta bazike në Brezovicë.

Federata e Boksit e Kosovës vazhdon sipas planprogramit të paraparë për përgatitje bazike të boksierëve të Kosovës para fillimit të garave kombëtare dhe ndërkombëtare të pjesës vjeshtore.

1.Alnera Brahimi- KB.”Gollaku” Prishtinë

2.Anamaria Koni – KB.”Prizreni” Prizren

3.Orinda Xhakli – k.B.“Nitro” Ferizaj

4.Erinda Veliu KB .”Skender Salihu” Shtime”

5.Liberta Haxholli - KB.”Dardanet” Prishtinë

6.Albulena Gubetini- K.B.”Trepça89” Mitrovicë

7.Suela Canolli – KB.”Dardanët" Prishtinë

8.Faton Xhakli - trajner.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat