Pervizaj fiton me nokaut ndaj Vuqitërnës

Boksi

Pervizaj fiton me nokaut ndaj Vuqitërnës

Më: 19 shtator 2021 Në ora: 11:32
Pervizaj fiton me nokaut ndaj Vuqitërnës

Boksieri shqiptar Albion Pervizaj ka shënuar fitore të madhe, duke e mposhtur me nokaut në rundin e parë Habib Vuqiternën.

Meçi mes shqiptarëve është zhvilluar në Hamburg dhe ishte i vlefshëm për titullin Internacional të Gjermanë.

“Kam humbur me nokaut në raundin e parë dhe më duhet të jetoj me këtë realitet.

Ju falënderoj nga zemra për mbështetjen dhe besimin që keni pasur tek unë, më vjen keq për një zhgënjim të tillë”, ka shkruar Vuqitërna profilin e tij në Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat