Boksieri shqiptar dhe Prodani ngacmohen me fjalë mes vete

Boksi

Boksieri shqiptar dhe Prodani ngacmohen me fjalë mes vete

Më: 24 shtator 2021 Në ora: 16:00
Boksieri shqiptar dhe Prodani ngacmohen me fjalë mes vete

Boksieri shqiptar, Florian Marku, do të përballet të shtunën me kundërshtarin ukrainas, Maxim Prodan.

Tashmë janë kryer edhe matjet e fundit dhe është përballja sy më sy e dy boksierëve.

Njësoj si konferenca e tyre, edhe matja ka qenë e zjarrtë mes dy boksierëve.

Dy boksierët e ngacmuan njëri-tjetrin me fjalë, derisa përballja mes tyre pritet të jetë e zjarrtë.

Marku dhe Prodan do të përballen për titullin e kampionit në IBF International.

Ky meç do të zhvillohet të shtunën me fillim nga ora 20:00 me orën tonë lokale.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat