Sinani kampion ballkanik

Boksi

Sinani kampion ballkanik

Më: 10 tetor 2021 Në ora: 23:54
Sinani kampion ballkanik

Luftëtari nga Ksoova, Demahmet Sinani është shpallur kampion ballkanik.

Ai ka karritur që brenda një nate të fitoj tre meçe në MMA.

Sportisti ynë ishte i pakonkurentë në kategorinë e tij dhe në fund u shpërblye me titullin kampion.

Sinani është një nga talentët premtues që një ditë pritet të arrij majat e sporteve luftarake.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat