Ambasadori motivon garuesit e Kosovës 

Boksi

Ambasadori motivon garuesit e Kosovës 

Nga: K.G. Më: 11 nëntor 2021 Në ora: 15:25
Ambasadori motivon garuesit e Kosovës 

Kick-boksierët e Kosovës po tregojnë formë jashtëzakonisht të mirë në Kampionatin Evropian për kadet e junior, që po mbahet në Budvë të Malit të Zi.    

Fatmir Makolli, kryetar i Federatës së Kick-Box-it të Kosovës, është i kënaqur dhe beson e shpreson se do të arrijnë deri në finale.

“Ambasadori i Kosovës, Ruzvelt Frrokaj, ishte sot ne vizitë dhe na nderojë prezenca e tij.

Ishte një motiv shtesë prezenca e ambasadorit për garuesit tanë”, ka shkruar Makolli në profilin e tij në facebook.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat