Kështu duket Haxhi Krasniqi me të fejuarën

Boksi

Kështu duket Haxhi Krasniqi me të fejuarën

Më: 17 nëntor 2021 Në ora: 11:18
Kështu duket Haxhi Krasniqi me të fejuarën

Boksieri i njohur shqiptar, Haxhi Krasniqi, është fejuar me modelen Marigona Krasniqi.

Dyshja deri më tani kanë qëndruar larg kamerave, gjersa në mediat rozë është aluduar vazhdimisht për raportet mes tyre.

Megjithatë të martën, sportisti me prejardhje nga Juniku ka konfirmuar romancën e tij me bukuroshen Krasniqi, përmes një fotografie të përbashkët të publikuar në llogarinë e tij zyrtare në Facebook.

Por, me fotot e publikuara sot nga Marigona, duket se ata janë fejuar.

Në një prej fotove, shihet Haxhi duke ia mbajtur dorën Marigonës, e cila ka një unazë që duket si e fejesës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat