E rrallë, nokautuan brutalisht njëri - tjetrin 

Boksi

E rrallë, nokautuan brutalisht njëri - tjetrin 

Nga: Kemajl Goca Më: 19 nëntor 2021 Në ora: 16:50
E rrallë, nokautuan brutalisht njëri - tjetrin 

Diçka që rrallë herë shihet në sportet luftarake. 

Është parë në një ngjarje të arteve marciale në Tajlandë.

Lufta mes dy garuesve përfundoi pa fitues, pasi të dy ranë në të njëjtën kohë kur e nokautuan brutalisht njëri-tjetrin.

Përleshja që në fillim ishte shumë e ashpër, ndaj gjyqtarit iu desh të reagonte në një moment. Megjithatë, ai lejoi që lufta të vazhdonte dhe kur luftëtarët filluan të sulmonin njëri-tjetrin, pati një pushim.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat