Aziz Salihu përshëndetet me kryeministrin Albin Kurti

Boksi

Aziz Salihu përshëndetet me kryeministrin Albin Kurti

Nga: Kemajl Goca Më: 21 nëntor 2021 Në ora: 22:20
Aziz Salihu përshëndetet me kryeministrin Albin Kurti

Sportisti i Shekullit, Aziz Salihu, ish boksieri i mirënjohur, fitues i medaljes së bronztë olimpike në vitin 1984 në Los Anxhelos të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, sot me vëmendje përcolli turneun e 23-të ndërkombëtar “Adem Jashari” në boks.

“Zizi” si gjithmonë në qendër të vëmendjes, kësaj radhe ashtu si i ka hije, e përshëndet kryeministrin Kurti.

Një foto sa një mijë fjalë.    

“Me Kryeministrin Kurti në turneun ndërkombëtar të boksit ‘Adem Jashari’”, shkruan Salihu në profilin e tij në facebook.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat