Boksieri shqiptar që po e çon peshë botën, bëhet babë

Boksi

Boksieri shqiptar që po e çon peshë botën, bëhet babë

Më: 27 nëntor 2021 Në ora: 17:08
Boksieri shqiptar që po e çon peshë botën, bëhet babë

Florian Marku bëhet baba për herë të parë, ja si e emëron djalin.

Me anë të një foto të publikuar, kampioni shqiptar i boksit e ka bërë të ditur lajmin, duke treguar se të birit ia ka vënë emrin Matin.

“Faleminderit Zotit të gjithësisë për këtë mrekulli që më solli sot.

Image

Në të njëjtën datë ka lindur edhe nusja në 27 nëntor. Mirëseerdhë në këtë jetë, djali im Matin Marku.

Zoti të dhëntë shëndet, fat dhe një jetë sa më të lumtur. Babi dhe mami do të duan pa kufij gjithmonë”– shkruan Marku në profilin e tij.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat