Tragjedi, vritet boksieri i njohur para familjes 

Boksi

Tragjedi, vritet boksieri i njohur para familjes 

Nga: Kemajl Goca Më: 27 dhjetor 2021 Në ora: 12:36
Tragjedi, vritet boksieri i njohur para familjes 

Tragjedi në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, boksieri profesionist Danny Kelly Jr u vra në një incident në Maryland, njofton policia.

Danny Kelly Jr. për herë të fundit u paraqit në ring në vitin 2019. Ai u vra në prag të Krishtlindjeve, ndërsa autoritetet e Maryland po hetojnë incidentin.

 “Tragjedia, Danny Kelly Jr. (30) u vra në prag të Krishtlindjeve teksa udhëtonte me të dashurën dhe tre fëmijët e tij në një restorant për darkë.

Një tjetër ndaloi pranë makinës së tij dhe u qëllua pa paralajmërim. As vajza dhe as fëmijët nuk u lënduan, por Kelly Jr. ka ndërruar jetë në vend.

‘Po hetojmë ende motivet e këtij akti, por përshtypja është se kanë qëlluar në makinën e gabuar”, ka thënë policia”, transmeton media kroate “Vecernj List”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat