Haxhi Krasniqi po martohet me modelen e njohur!

Boksi

Haxhi Krasniqi po martohet me modelen e njohur!

Më: 28 dhjetor 2021 Në ora: 17:13
Haxhi Krasniqi po martohet me modelen e njohur!

Haxhi Krasniqi po martohet me modelen e njohur!

Një nga çiftet më interesante të këtij viti padyshim që ka qenë lidhja e Haxhi Krasniqit me modelen Marigona Krasniqi.

Lidhja që u zyrtarizua së fundi dhe që menjëherë pasoi me fejesë, duket se shpejt do ta ketë edhe kurorëzimin e saj.

Image

Marigona

Në bazë të fotografive, shihet se Marigona po përgatitet për dasmëm me kampionin shqiptar, Haxhi Krasniqin.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat