Khan po hetohet nga policia

Boksi

Khan po hetohet nga policia

Më: 4 janar 2022 Në ora: 19:19
Khan po hetohet nga policia

Boksieri britanik, Amir Khan po hetohet nga policia për shkak se incizoi teksa drejtonte motorin e tij luksoz, përcjell Insporti.

Ish-kampioni i botës bisedoi me fansat për tetë minuta ndërsa ishte në timonin e Range Rover-it të tij në vlerë prej 100,000 £.

Është e paligjshme të dërgosh mesazhe ose të bësh një telefonatë – përveç rasteve urgjente – duke përdorur telefonin gjatë vozitjes.

Policia e Mançesterit tha për The Sun dje: “GMP u njoftua për një video në mediat sociale, e cila duket se është filmuar gjatë drejtimit të një automjeti. Aktualisht policia po heton.”

Ishin edhe fansat ata që e kritikuan duke i thënë se shumë njerëz kanë vdekur si pasojë e këtyre pakujdesive.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat