Florian Marku ndihet gati: Sot, është dita ime!

Boksi

Florian Marku ndihet gati: Sot, është dita ime!

Më: 2 prill 2022 Në ora: 12:22
Florian Marku ndihet gati: Sot, është dita ime!

Florian Marku ndihet gati: Sot, është dita ime!

Boksieri shqiptar, Florian Marku do të mbrojë titullin ndërkombëtar IFB kundër britanikut, Kris Jenkins, në një duel që do të zhvillohet sot në “Utilita Arena” të Newcastles.

Marku në një postim në profilin e tij zyrtar të rrjetit social “Twitter” shkruan se sot është dita e tij:

“Mirëmëngjes, sot është dita ime.”, shkroi Florian Marku.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat