Florian Marku nuk është më me trajnerin grek! Trajneri i ri që e solli të fitonte me Knockout

Boksi

Florian Marku nuk është më me trajnerin grek! Trajneri i ri që e solli të fitonte me Knockout

Më: 3 prill 2022 Në ora: 11:28
Florian Marku nuk është më me trajnerin grek! Trajneri i ri që e solli të fitonte me Knockout

Florian Marku është rikthyer pas disa kohësh që të fitojë me KNOCK OUT ndaj Jenkins. Në përballjet e fundit, boksieri shqiptar ia kishte dalë që të triumfonte vetëm me pikë.

Por duket se tanimë Marku e ka ndërruar trajnerin për të shkuar në nivelet më të larta. Aktualisht Floriani nuk është më duke u stërvitur nga greku George Armagos, por nga Grant Smith.

Në ndryshim nga më parë, boksieri shqiptar është parë më i durueshëm dhe kur ishte i pakënaqur me mënyrën sesi po shkonte sfida.

Shumë persona thonë në rrjetet sociale se Floriani i vjetër do e kishte humbur durimin. Por këtë herë qëndroi i qetë dhe priti për përfundimin spektakolar, me trajnerin e ri që i risjellë fitoren e pastër.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat