Boksierët e Kosovës mësojnë rivalët për Lojërat Mesdhetare

Boksi

Boksierët e Kosovës mësojnë rivalët për Lojërat Mesdhetare

Më: 25 qershor 2022 Në ora: 21:34
Boksierët e Kosovës mësojnë rivalët për Lojërat Mesdhetare

Është mbajtur takimi teknik për boksin në Lojërat Mesdhetare Oran 2022, në të cilin ishte i pranishëm, sekretari i përgjithshëm i KOK-ut, Besim Aliti.

Aliti, që ishte i pranishëm në cilësinë e anëtarit të Komitetit Ndërkombëtar të Lojërave Mesdhetare, u përcjelli të pranishmëve përshëndetjet e kryetarit të këtij komisioni, derisa foli për organizimin, duke iu kërkuar ndjesë ekipeve nëse kanë hasur në probleme teknike në ditët e fundit.

Boksi nis garat nesër, ndërsa para takimit u hodh edhe shorti.

Boksieri Patriot Behrami përballet nesër me Hamza El Barbari të Marokut, ndërsa vëllezërit Shpetim dhe Bashkim Bajoku, si dhe Lorent Murati, garojnë më 29 qershor.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat