Afrim Majanci: Urime “Bota sot”, ju lumtë për punë që po e bëni

Boksi

Afrim Majanci: Urime “Bota sot”, ju lumtë për punë që po e bëni

Më: 26 qershor 2022 Në ora: 16:17
Afrim Majanci

Ish boksieri i mirënjohur, Afrim Majanci, trajner i shquar, uron 27 vjetorin e gazetës kombëtare “Bota sot”.

Ish boksieri i gjeneratës së artë të Prishtinës, pesë herë kampion i ish Jugosllavisë, tha se “Bota sot”, është gazetë që plason lajme me guxim e profesionalizëm dhe e paanshme, gjithnjë në shërbim të sportistëve.

“Urime ‘Bota sot’, urime miku im Kemajl, ju dëshiroj jetë të gjatë ty edhe ‘Botës sot’.

Ju lumtë për punë që po e bëni”, uron Majanci.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat