Mahmut Gorda: Shumë urime për gazetën ‘Bota sot’

Boksi

Mahmut Gorda: Shumë urime për gazetën ‘Bota sot’

Më: 26 qershor 2022 Në ora: 20:14
Mahmut Gorda: Shumë urime për gazetën ‘Bota sot’

Ish boksieri i mirënjohur Mahmut Gorda, uron 27 vjetorin e gazetës kombëtare “Bota sot”.

Ish reprezentuesi i Kosovës, ka fjalët më të bukura për gazetën. 

“Shumë urime për gazetën ‘Bota sot’. Suksese gazetës dhe jeni numër një në Kosovë.

Jeni të pandalshëm”, uron Gorda.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat