Luan Krasniqi paralajmëron...

Boksi

Luan Krasniqi paralajmëron...

Nga: K.G. Më: 5 korrik 2022 Në ora: 12:06
Luan Krasniqi

Legjenda e boksit, Luan Krasniqi, paralajmëron meçin e radhës të nipit të tij, Ardian Krasniqi.

Luani ka shkruar në profilin e tij në facebook, se Ardiani do të ketë luftën e dytë në boksin profesionist. 

“Lufta e dytë profesionale e nipit tim Ardianit do të jetë diçka shumë e veçantë, në fund të muajit hyn në ring në Kosovë, Ferizaj. 

Image

Ardian Krasniqi

Mezi pres për këtë shumë!”, ka shkruar Luan Krasniqi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat