“Hulku Iranian” rrihet nga “Titani Kazak” në një meç special boksi

Boksi

“Hulku Iranian” rrihet nga “Titani Kazak” në një meç special boksi

Më: 1 gusht 2022 Në ora: 12:24
Hulku Iranian rrihet nga “Titani Kazak” në një meç special boksi

“Hulku Iranian” dhe “Titani Kazak” janë përballur në mes vete në një meç special boksi.

Goditjet ishin të njëpasnjëshme, por fatkeqësisht meçi zgjati shumë pak.

“Hulku Iranian” u detyrua t’ia kthente shpinën kundërshtarit, i cili nuk po ndalte grushtet, ndërsa u mbështet për litarë dhe larg “Titanit Kazak”.

“Hulku Iranian” dukej sikur nuk ishte futur kurrë në ring dhe sikur nuk kishte gjuajtur kurrë me grushte.

Të dy ishin rivalë të mëdhenj në rrjetet sociale dhe i bënë thirrje njëri-tjetrit për një meç.

Meçi ishte planifikuar të zgjaste 6 runde, por u krye herët pasi “Hulku Iranian” nuk ishte në gjendje t’i përballonte grushtet e “Titanit” nga Kazakistani.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat