Vjen momenti i shumëpritur

Boksi

Vjen momenti i shumëpritur

Më: 3 gusht 2022 Në ora: 20:17
Vjen momenti i shumëpritur

Konor MekGregor më në fund mund të bëjë debutimin e tij të shumëpritur në kinematografi. Ylli i UFC, ka siguruar një rol në filmin e ardhshëm të aktorit të njohur Xhejk Gilenhall, një riprodhim i “Road House”, klasikut të viteve ’80.

MekGregor prej vitesh mendohej se do të bëhej pjesë e botës së kinematografisë, por për një arsye apo një tjetër, kjo nuk u bë realitet deri tani. Gilenhall do të ketë rolin kryesor në riprodhimin e një prej filmave të njohur të aktorit Petrik Suejzi, ndërsa nuk dihet ende se çfarë roli do të ketë MekGregor në këtë film.

Vjen momenti i shumëpriturMegjithatë, është e qartë se nuk do të luajë vetveten por një personazh tjetër. Mësohet se ai ka takuar producentët para se të vendoste firmën në marrëveshje, pasi dëshironte të dinte se ku do të ndryshonte filmi i ri me origjinalin.

MekGregor në fakt pritej që të bënte debutimin e tij në Hollivud që në vitin 2016, kur Vin Disel i siguroi një rol në filmin “XXX, kthimi i Ksander Kejxh”, por ai u tërhoq pasi u mund nga Nejt Diaz.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat