Ky është mesazhi i Mike Tysonit

Boksi

Ky është mesazhi i Mike Tysonit

Më: 8 shtator 2022 Në ora: 13:07
Ky është mesazhi i Mike Tysonit

Anthony Joshua dhe Tyson Fury mund të përballen në fund të këtij viti, në një duel që është pritur tash e sa kohë.

Por, kjo sipas legjendës së boksit, Mike Tyson do të jetë fatale për Joshuan.

Tyson mendon se Fury do ta fitojë duelin.

“Është shumë interesante, Joshua godet bukur dhe fuqishëm.

Por ju mund t’i shihni grushtet e tij që vijnë, është i ngadalshëm. Dhe kjo është thjesht një recetë për katastrofë nëse po luftoni me Tyson Fury-n”, deklaroi Tyson.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat