I gatshëm të rrihet me Aziz Salihun

Boksi

I gatshëm të rrihet me Aziz Salihun

Nga: Kemajl Goca Më: 25 shtator 2022 Në ora: 21:09
Aziz Salihu

Dikur boksier, sot kryetar i Shoqatës së Gjyqtarëve të Boksit të Kosovës. 

Është fjala për Agim Tahirajn. 

Ai ushtron vazhdimisht dhe ndihet sikur të jetë i ri! 

Image

Agm Tahiraj

Boksin e ka si oksigjen!

Ai si në humor e thotë, se është i gatshëm të rrihet në ring edhe me legjendën e boksit Aziz Salihu.

Duket se po i kërkon luftë sportive në ring dhe një matje forcash mes dy veteranëve të boksit. "Pse mos të dalim në ring", tha shkurt Tahiraj!

Sigurisht se Salihu edhe mund t’i përgjigje me një po dhe të sprovojnë veten në njërën nga spektaklet e boksit kur do të organizohet në Kosovë!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Agim Tahiraj (@agimtahiraj)

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat