Kundërshtari i gjuan plisin në tokë boksierit shqiptar, ai i hakmerret keq

Boksi

Kundërshtari i gjuan plisin në tokë boksierit shqiptar, ai i hakmerret keq

Më: 2 tetor 2022 Në ora: 22:37
Kundërshtari i gjuan plisin në tokë boksierit shqiptar

Kundërshtari i gjuan plisin në tokë boksierit shqiptar, ai i hakmerret keq në ring!

Gjatë matjeve zyrtare, boksieri shqiptar, Amarildo Bakaj u provokua keq nga kundërshtari.

Ai ia hoqi nga koka plisin, duke e nervozuar keq Bakajn.

Situata sa nuk eskaloi aty, por që gjatë meçit, Bakaj e “mbuloi” me grushte.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat