E habitshme, ish-boksieri i njohur shijon pushimet me dy të dashurat!

Boksi

E habitshme, ish-boksieri i njohur shijon pushimet me dy të dashurat!

Më: 6 janar 2023 Në ora: 22:50
E habitshme, ish-boksieri i njohur shijon pushimet me dy të dashurat!

Devid Hej vazhdon të bëjë bujë edhe larg ringut ku dikur sfidonte emrat më të njohur të boksit botëror si Vladimir Kliçko.

Ai ka çuditur të gjithë Anglinë me historinë e tij pasi ka zbuluar se ka vendosur të nisë vitin e ri me pushime bashkë me dy të dashurat e tij.

Sipas “The Sun”, Hej është në një lidhje si me këngëtaren e grupit “The Saturdays”, Una Hili, ashtu edhe me modelen Sian Osborne.

Image

Dhe të njëjtat burime insistojnë se tashmë të dyja pranojnë njëra-tjetrën në këtë lidhje me ish-boksierin ndaj kanë kaluar festat e fundivitit në Londër, para se të shkonin në Marakesh të gjithë së bashku.

Ish-boksieri i peshave të rënda, është në një lidhje me Sian që në vitin 2020, por Una u bë pjesë e jetës së tyre që në tetor, kur festuan bashkë ditëlindjen e 42-vjeçarit në Ibiza.

Këngëtarja ishte ajo që postoi këto ditë një foto në Instagram ku shfaqen të tre duke mbajtur duart bashkë.

Image

Ndërkohë, raportohet se Hej i ka treguar familjarëve të tij se është i lumtur me këtë lidhje të trefishtë që është krijuar.

Treshja e lumtur është ndarë për pak ditë gjithsesi, për shkak se Una është kthyer në Irlandë pranë dy fëmijëve që ka nga një martesë ë mëparshme, ndërsa Devid dhe Sian kanë vazhduar pushimet e tyre në Kosta Rika.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat