"Ta ha gurrmazin", zbulohen kërcënimet dhe sherret mes dy boksierëve shqiptarë

Boksi

"Ta ha gurrmazin", zbulohen kërcënimet dhe sherret mes dy boksierëve shqiptarë

Më: 7 janar 2023 Në ora: 08:01
Roberto Bakaj- Ester Bylyku

Disa kohë më parë në rrjetin social Tik Tok është bërë virale një video e vëllezërve Bakaj, Roberto dhe Amarildo, të cilët kanë kërcënuar publikisht kolegun e tyre Florian Marku.

Boksierët të cilët gëzojnë famëe në Gjermani, i janë drejtuar Florianit me fjalë të rënda, e ndër të tjera e kanë ftuar në ndeshje, madje thanë dhe se 'do t`ia hanin gurmazin'.

Por çfarë ndodhi në të vërtetë?

Roberto Bakaj, ka qenë së fundmi i ftuar në emisionin 'Glamour Zone' të moderatores Ester Bylyku, ku rrëfeu gjithçka.

Ester Bylyku: Është kuptuar nga shqiptarët që mes vëllezërve Bakaj dhe Florian Markut ka inate personale. Ju i i keni thënë që 'do t`i hani gurrmazin'. Çfarë ka mes jush?

 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat